Drodzy Doktoranci,

z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na spotkanie, którego tematem będą indywidualne plany badawcze (IPB).

Poprawne skonstruowanie IPB jest jednym z kluczowych zadań, które należy wykonać podczas kształcenia w szkole doktorskiej i przygotowywania doktoratu. Postaramy się udzielić odpowiedzi na nurtujące pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości. Spotkanie odbędzie się za pomocą platformy MS Teams 14 listopada (wtorek) o godzinie 14:00.

Spotkanie jest w szczególności dedykowane doktorantom I i II roku szkoły doktorskiej, ale serdecznie zapraszamy wszystkich doktorantów kształcących się w szkołach doktorskich, a także osoby, które dopiero rozważają rekrutację. Spotkanie poprowadzi mgr Mariola Pirek, prawnik oraz przewodnicząca Zarządu Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, członkini Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego i Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem, która w kadencji 2021 pełniła również funkcję Sekretarz Krajowej Reprezentacji Doktorantów oraz Doktoranckiego Forum Uniwersytetów Polskich.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny po zeskanowaniu kodu QR. Osoby zarejestrowane otrzymają link, za pomocą którego będą mogły uczestniczyć w spotkaniu.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *