🚀EDU OFFSHORE WIND to wyjątkowe targi edukacyjne w Polsce skierowane do uczniów i studentów, które ma na celu przybliżenie przyszłego rynku pracy w Morskiej Energetyce Wiatrowej oraz w zielonej energetyce.
Na targach można spotkać liderów branży offshore wind i innowacyjnych technologii zielonej energetyki, z Polski i z zagranicy. Można zobaczyć wielkogabarytowe eksponaty i uczestniczyć w interaktywnych atrakcjach, warsztatach czy dynamicznych pokazach związanych z nowoczesną energetyką.

2. edycja odbywa się pod hasłem ZARAŻAMY PASJĄ DO ZIELONEJ ENERGETYKI! 🌱
Targi edukacyjne EDU OFFSHORE WIND odbywają się 5-6 marca 2024 w hali AmberExpo w Gdańsku 💚

Co nowego w 2. edycji?
📌 Rozszerzony Program Edukacyjny: kontynuacja warsztatów i lekcji online.
📌 Wyspa Transformacji Energetycznej: spojenie różnych zielonych technologii przyszłości, takich jak wodór, energia wiatrowa lądowa, magazyny energii, fotowoltaika i energetyka nuklearna.
📌 Strefa JOB TRUCK: specjalna strefa dla firm, gdzie będą wystawione oferty staży i praktyk, a także możliwość spotkania kandydatów z pracownikami HR i przekazania CV.
📌 Innowaton Baltic Challenge 2024 by Starter podczas którego międzynarodowa młodzież rozwiąże rzeczywiste wyzwania biznesowe w branży morskiej energetyki wiatrowej. W wydarzeniu uczestniczyć będzie m.in. młodzież z Rady Młodzieżowej Baltic Sea States Subregional Co-operation (BSSSC).

✨Głównymi Partnerami Wydarzenia jest Samorząd Województwa Pomorskiego i miasto Gdańsk.
Targi EDU OFFSHORE WIND są inicjatywą Pomorskiej Platformy Rozwoju Morskiej Energetyki Wiatrowej na Bałtyku i Centrum Kompetencji Morskiej Energetyki Odnawialnej w Rumi.

Na targi obowiązuje rejestracja. Wstęp dla uczniów, studentów i nauczycieli jest bezpłatny 👨‍🎓👩‍🎓
👇
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/EDUOFFSHOREWIND2024
Więcej informacji na
🌐https://eduoffshorewind.pl/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100087570983139


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *