Zapraszamy na cykl warsztatów organizowanych przez Akademickie Centrum Wsparcia Psychologicznego UG.

Doświadczasz trudności w obliczu zmian? Zapraszamy Cię na warsztaty grupowe skierowane do osób studiujących jak i realizujących doktorat na Uniwersytecie Gdańskim
👉🏻Chcesz lepiej poznać siebie i zmiany, w których jesteś?
👉🏻Może szukasz ćwiczeń i strategii przydatnych w radzeniu sobie w nowych sytuacjach?
O czym będziemy rozmawiać?
▫️o naszych zachowaniach, myślach i emocjach w nowych sytuacjach
▫️o radzeniu sobie w zmianach (małych i dużych)
▫️o pomocy samej/samemu sobie
Chcemy, żeby była to bezpieczna przestrzeń, w której każdy znajdzie kawałek praktycznej wiedzy dla siebie i będzie mógł podzielić się własnymi przemyśleniami z innymi.

Kiedy: 18.04. i 25.05. (czwartki) godz. 17:00-19:00 – zapisujesz się od razu na dwa spotkania!

Gdzie: Centrum Zrównoważonego Rozwoju UG – budynek WNS (ul. Bażyńskiego 4) – sala D209

Prowadzące: studentki V roku psychologii: Aleksandra Stube i Weronika Sztukowska

Zapisy: obowiązuje limit – 15 osób; https://forms.office.com/e/kKWgyp4TUz