Zapraszamy na nowy projekt Studia Wokalnego UG, podczas którego spędzicie moc wyjątkowych muzycznych chwil.

Organizatorzy zapewniają: „Zinterpretujemy i odmienimy przez wszystkie przypadki słowo CZAS i w przemyślanej narracji muzyczno – tekstowej postaramy się znaleźć odpowiedź na ważne dla nas pytania.
Pomogą nam w tym piosenki takich wykonawców jak Natalia Kukulska, Igor Herbut, Anna Maria Jopek, Dawid Podsiadło, Edyta Bartosiewicz, Anna Karwan i wielu innych.
Będzie kameralnie, intymnie, bardzo różnorodnie a wszystko w koncepcji inspirowanej koncertami unplugged.”

Wykonawcy:
Studio Wokalne UG w składzie:
Zofia Bełdzińska
Marta Bielawska
Anastazja Klimiuk
Karolina Kluczkowska
Joanna Kovaćs
Michalina Pankiewicz
Amelia Ponikowska
Zuzanna Winter
Paulina Zaborniak
Zuzanna Zaborowska