Zaproszenie na Charytatywny Turniej Szachowy ♟️

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – Charytatywny Turniej Szachowy.

🗓 06 października 2024 od godziny 13:00

📍 Uniwersytet Gdański, Wydział Ekonomiczny w Sopocie – Aula “O”

To doskonała okazja, by połączyć przyjemne z pożytecznym – zagrać w szachy, rozwijać swoje umiejętności, a jednocześnie pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują.
Całkowity dochód z wpisowego oraz licytacji zostanie przekazany na pomoc osobom dotkniętym powodzią.

Podczas turnieju na uczestników czekają liczne atrakcje:

• Licytacje wyjątkowych przedmiotów 🛍️
  • Aromatyczna kawa ☕ i herbata 🍵
  • Domowe wypieki 🍰

To jednak nie wszystko! Dla najlepszych graczy przygotowaliśmy pamiątkowe statuetki oraz szczególne podziękowania za wsparcie naszej inicjatywy 🏆

Zachęcamy wszystkich – zarówno doświadczonych szachistów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szachami. Każdy z Was może wziąć udział i dołożyć swoją cegiełkę do wspólnego dzieła pomocy.

Nie liczy się tylko zwycięstwo – najważniejsze jest wsparcie i wspólne działanie na rzecz osób, które straciły dorobek swojego życia.

Zapisy na turniej odbywają się pod tym linkiem:
https://www.chessmanager.com/pl/tournaments/6209301232484352 📝

Razem możemy więcej – dołącz do nas i pokaż, że siła szachów tkwi nie tylko w grze, ale także w sercu!