Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej Uniwersytetu Gdańskiego (CASiD UG) serdecznie zaprasza wszystkich studentów i pracowników na wyjątkowe Studenckie Otwarcie Roku, które odbędzie się już 10 października 2024 roku od godziny 10:00!

W programie przygotowaliśmy wiele atrakcji, które umilą początek roku akademickiego oraz zainspirują do aktywnego uczestnictwa w życiu uniwersyteckiej społeczności. Wśród zaplanowanych wydarzeń znajdą się:

• Wegańskie śniadanie
  • Kiermasz charytatywny
  • Gry planszowe
  • Wystawa fotograficzna „STUDENCKIE ŻYCIE – wczoraj i dziś”
  • Strefa nauki
  • Fotobudka

Ponadto, podczas wydarzenia zbieramy środki na pomoc dla osób dotkniętych skutkami powodzi. To szansa, aby nie tylko dobrze się bawić, ale także wspomóc tych, którzy tego potrzebują.

Szczegóły Wydarzenia:

• Data: 10 października 2024
  • Godzina: 10:00 – 14:00
  • Miejsce: Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! To doskonała okazja, aby rozpocząć rok akademicki w atmosferze integracji i wspólnej zabawy. Zapiszcie datę w kalendarzu i do zobaczenia na Studenckim Otwarciu Roku!