Piaśnica i ŚwiecinoZapraszamy do udziału w czwartej w tym roku, jednodniowej, sobotniej wycieczce z cyklu „Historyczne wakacje z CASiD”, organizowanej przez Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej we współpracy z Parlamentem Studentów UG i redakcją „Gazety Uniwersyteckiej”. Podczas tej wycieczki, która odbędzie się 16 września, odwiedzimy Pelplin, gdzie zwiedzimy dawne opactwo cysterskie i weźmiemy udział w XXII Jarmarku Cysterskim. 

W wycieczce mogą wziąć udział studenci, doktoranci i pracownicy UG, a w przypadku niewypełnienia limitu miejsc również członkowie ich rodzin oraz słuchacze GUTW.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane do udziału w wyjeździe otrzymają potwierdzenie w wiadomości e-mail.

Wyjazd o godzinie 11:00 z parkingu przy ulicy Wita Stwosza 58 w Gdańsku (obok budynku, w którym znajdują się m.in. Instytut Logopedii UG i biuro Parlamentu Studentów UG). Powrót tego samego dnia około godziny 20:00.

Szczegółowy program wyjazdu może ulegać zmianom z przyczyn niezależnych od organizatorów.

Wszelkie pytania dotyczące wyjazdu należy kierować na adres gazeta@ug.edu.pl 

Zgłoszenia do udziału w wycieczce

Wszystkich chętnych do udziału w wycieczce prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. W przypadku zgłoszeń członków rodzin lub słuchaczy GUTW osoby te będą wpisywane na listę rezerwową, która posłuży do wypełnienia limitu, jeżeli zostaną wolne miejsca.

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 11 września br.

Zasady przetwarzania danych osobowych

Wysłanie zgłoszenia zawierającego dane osobowe oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Uniwersytet Gdański z siedzibą w Gdańsku (80-309) przy ul. Bażyńskiego 8 tychże danych osobowych w celu przeprowadzenia wycieczki. Ponadto każda osoba, która wysłała zgłoszenie oświadcza, że została poinformowana o możliwości wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, i że jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania tych danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.