Uniwersytet na Żuławach

Uniwersytet na Żuławach 2024

W ramach cyklu Historyczne wakacje z CASID wspólnie z Lokalną Grupą Działania Żuławy i Mierzeja zapraszamy do odwiedzenia Żuław.
Muzeum Żuławskie, ochrona przeciwpowodziowa, domy podcieniowe, gotyckie kościoły, dawne cmentarze mennonickie…

Odwiedź zabytki i poznaj osobliwości Żuław!
Wyjazd odbędzie się 8 czerwca 2024 roku. Start o godzinie 9:00 z parkingu obok budynku przy ulicy Wita Stwosza 58, powrót około 19:30.

Zgłoszenia należy kierować na adres mailowy Grzegorza Goli – ggola@indygo.com.pl.

By wziąć udział w wyjeździe konieczne będzie uiszczenie opłaty rejestracyjnej (pokrywającej koszty wejść do odwiedzanych miejsc) w wysokości 50 zł. Opłata będzie można wnieść po potwierdzeniu uczestnictwa, na rachunek Lokalnej Grupy Działania Żuławy i Mierzeja w BNP Paribas Bank Polska S.A. nr 86 2030 0045 1110 0000 0408 1190.

Ilość miejsc ograniczona – grupa jest niewielka!

Zasady przetwarzania danych osobowych

Wysłanie zgłoszenia zawierającego dane osobowe oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Uniwersytet Gdański z siedzibą w Gdańsku (80-309) przy ul. Bażyńskiego 8 tychże danych osobowych w celu przeprowadzenia wycieczki. Ponadto każda osoba, która wysłała zgłoszenie oświadcza, że została poinformowana o możliwości wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, i że jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania tych danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.